Aplikacja BookBeat na polskim rynku!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kolejna na polskim rynku aplikacja umożliwiająca czytanie e-booków i słuchanie audiobooków. Czy skandynawska propozycja ma szansę na sukces wśród licznej konkurencji?

BookBeat to kolejna już na polskim rynku aplikacja umożliwiająca czytanie i słuchanie książek na urządzeniach mobilnych. Do wyboru użytkowników są trzy opcje abonamentowe:

  • 19,99 zł/miesięcznie, za abonament Basic, w cenie 20 godzin słuchania;
  • 29,99 zł/miesięcznie, za abonament Standard, w cenie 100 godzin słuchania;
  • 39,99 zł/miesięcznie, za abonament Premium, bez ograniczeń.

Atutem jest także możliwość użytkowania rodzinnego. Takie rozwiązanie dopuszcza możliwość podłączenia 5 profili w ramach jednego konta. Każdy z użytkowników płaci wówczas niecałe 10 zł za miesiąc użytkowania.

Możliwość korzystania offline i na smartwatch

Atutem BookBeat jest możliwość korzystania z książek i nagrań zarówno przy połączeniu z siecią jak i offline. Aplikacja ma także wsparcie dla Apple Carplay i Apple Watch. Dla niezdecydowanych dostępny jest dwutygodniowy okres próbny, podczas którego można przetestować możliwości aplikacji.

BookBeat ma szansę przetrwania na polskim rynku pod warunkiem uzupełniania bazy książek i słuchowisk. Na ten moment nie jest ona tak rozbudowana, jak u konkurencji. Atutem aplikacji jest natomiast estetyczna i prosta szata graficzna, która ma szansę zachęcić wielu użytkowników, szczególnie tych ceniących sobie prostotę i minimalizm.

Zdjęcie główne artykułu: fot. Anna Demianenko, źródło: unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*