Wisniv na majku, czyli rapujący syn Michała Wiśniewskiego

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Xawier Wiśniewski – w latach ogromnej popularności zespołu Ich Troje był chyba najsłynniejszym dzieckiem w Polsce (głównie za sprawą reality show, „Jestem jaki jestem”, który zdradzał kulisy codziennego życia Michała i Marty Wiśniewskich). Od tamtej pory minęło jednak ponad 15 lat, a młody chłopak zaczyna iść w muzyczne ślady swoich rodziców.

Na dniach w sieci pojawił się rapowy kawałek Xawiera, „Prąd”. Jak widać, popowo-rockowe korzenie nie muszą być wcale dziedziczne. Chłopak posługuje się pseudonimem „Wisniv”. W masteringu piosenki brał udział Sir Michu, za muzykę odpowiada Łukasz Pękacki, ale to Xawier napisał cały tekst.

Duma rodziców

Pod kawałkiem pojawiło się już sporo komentarzy, w przeważającej mierze pozytywnych. Wśród nich nie mogło zabraknąć także głosu rodziców, którzy postanowili okazać synowi swoje wsparcie i dumę z jego pierwszych kroków w muzycznej branży.

Komentarz Michała Wiśniewskiego
Komentarz Marty Wiśniewskiej

Warto wspomnieć, że to nie pierwsza latorośl Michała Wiśniewskiego, która postanowiła pójść w ślady ojca. Już wcześniej swoją piosenkę wydała młodsza córka wokalisty, Vivienne:

Natomiast starsza, w maju tego roku, dołączyła do drugiej edycji popularnej akcji #hot16challenge. Dziewczyna, podobnie jak teraz brat, wybrała klimaty hiphopowe.

Niedaleko pada jabłko od jabłoni?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*