I Love Commerce startuje 20 września – sprawdź program!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Rozwijasz swój biznes w branży e-commerce? W takim razie nie możesz przegapić jednego z najważniejszych eventów ciągu roku. Wydarzenie „I Love Commerce – XMASS EDITION” pozwoli Ci się przygotować do ostatniego kwartału roku i zwiększyć sprzedaż w Twojej firmie. Jaki program przygotowano dla uczestników eventu?

I Love Commerce – XMASS EDITION. Co w programie?

Na evencie, który odbędzie się 20 września 2022 roku, uczestnicy będą mogli dowiedzieć się więcej na temat praktyk sprzedażowych i zwiększenia konwersji w swoich biznesach. Uczestnictwo w I Love Commerce XMASS EDITION może się okazać szczególnie przydatne w kontekście nadchodzących świąt Bożego Narodzenia, czy okazji takich jak Black Friday.

I Love Commerce XMASS EDITION to event, na który składa się 10 prelekcji i 3 panele dyskusyjne. Daje to 6 godzin konferencji, na których doświadczeni prelegenci podzielą się swoją wiedzą. Uzyskasz odpowiedzi m.in. na pytania dotyczące tego, co zrobić, by klienci zdecydowali się kupować właśnie u Ciebie, a także jak prawidłowo zaplanować budżet czy strategię marketingową w sieci.

Zdj. główne: İltun Huseynli/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*