Lipcowe nowości na Netflixie

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Platforma jak zwykle nie da nam się nudzić. Netflix dobrze wie, jak umilić każdy urlop!

Tradycyjnie już Netflix przygotował sporo nowości, ale także kontynuacji wielu uwielbianych przez widzów tytułów. W lipcu na Netflixie znajdziemy premierowe odcinki „Atypowego”, „Sky Rojo”, „Virgin River”, „Outer Banks” i „Jeszcze nigdy”. Następną propozycją dla widzów jest kolejny sezon serialu fabularnego polskiej produkcji – „Rojst 97”, który cieszy się zainteresowaniem, ponieważ nawiązuje do autentycznych zdarzeń, a dokładniej do powodzi stulecia, która w roku 1997 nawiedziła część kraju.

1 lipca swoją premierę miał także dokument „Niech mnie usłyszą”. Fabuła opiera się na historii sportowca z liceum z Maryland School for the Deaf. W dokumencie ukazane jest jak uczniowie wspomnianej szkoły przygotowują się do wejścia w życie osób słyszących.

A dla fanów horrorów…

Trylogia „Ulica strachu”. Powstała ona na podstawie bestsellerowej serii horrorów R.L. Stine’a. Netflix raz w tygodniu ukaże premierowy, kolejny film z tej serii.

Dla miłośników takich seriali jak „Szkoła dla elity” czy „Emily w Paryżu” – Netflix przygotował kolejną ciekawą propozycję. „Książęta” – to serial, który opowiada o księciu Wilhelmie, który po trafieniu do szkoły z internatem odkrywa, że pragnie wolności i miłości, co z kolei nie jest do końca zgodne z dworskimi zobowiązaniami. Stanie przed życiową decyzją, czy wybrać tron, czy może miłość.

A Ty co polecasz do obejrzenia z biblioteki Netflixa?

Źródło zdjęcia głównego: pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*