Fani czekają na drugi sezon serialu „Lupin”. Czego mogą się spodziewać?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Premiera drugiego sezonu trzymającego w napięciu serialu Netflixa już latem 2021! Producenci nie zwlekają z dalszą częścią historii o Assanie Diopie. Zaprezentowany niedawno teaser tylko rozbudził apetyty…

Francuskie kino nie każdemu przypada do gustu. Kiedy jednak za reżyserię bierze się Louis Letterier (pierwsze 3 odcinki serialu), a główną rolę otrzymuje Omar Sy (fenomenalne role w „Nietykalnych”, „Jutro będziemy szczęśliwi”) – warto zaryzykować obejrzenie. Co ciekawe, Omar Sy debiutuje tu jako aktor serialowy. Dotychczas spełniał się wyłącznie na wielkim ekranie.

Druga część serialu to bezpośrednia kontynuacja pierwszego sezonu

Oficjalny teaser drugiego sezonu serialu

Pierwszy sezon „Lupina” to tylko 5 odcinków i dokładnie tyle samo zaplanowanych jest na sezon drugi. Historia Assana Diopia, który jako dziecko przeżył prawdziwy rodzinny dramat, musi znaleźć swoje zakończenie. Ojciec Assana (gdy ten był jeszcze dzieckiem) targnął się na swoje życie, po tym jak został oskarżony o przestępstwo przez Huberta Pellegriniego. Chęć zemsty rozbiła dotychczas poukładane życie rodzinne Assana. Nie pozostaje mu nic innego, niż opracowanie i wdrożenie brawurowego planu działania.

Zdjęcie główne artykułu: fot. SOPA Images / LightRocket / Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*