Wielki powrót Disneylandu! Park rozrywki znów otwarty

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Francuski Disneyland wznawia pracę od 17 czerwca. Turyści będą mogli skorzystać ze wszystkich atrakcji. Wszystko z zachowaniem rygorów sanitarnych.

Po półrocznej przerwie wymuszonej przez Covid-19, Disneyland w podparyskiej Marne-la-Vallee, wznawia działalność. Park rozrywki, wraz z Walt Disney Studios, hotel Newport Bay Club oraz wioską Disney Village, robią wszystko, aby przyjąć pierwszych gości już 17 czerwca 2021.

Rozrywka w cieniu pandemii

Disneyland pod Paryżem był przymusowo zamknięty od 30 października. Pandemia coronawirusa i lockdown doprowadziły park rozrywki do zapaści finansowej. Dochody Disneylandu spadły blisko o połowę. Firma zaczęła straszyć zwolnieniami pracowników na masową skalę. Ponowne uruchomienie Disneylandu to być albo nie być dla turystycznej atrakcji Francji.

Chcąc zachęcić odwiedzających, firma zdecydowała się uelastycznić możliwości rezerwacyjne w obiekcie. Turyści będą mieli możliwość bezpłatnego anulowania i zmiany terminu pobytu w hotelach Disneya, do tygodnia przed planowaną datą przyjazdu. W obiektach zapewnione zostaną także środki dezynfekujące i ma być przestrzegane zachowywanie dystansu społecznego.

Zdjęcie główne: Craig Adderley/pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*