Jedyny taki koncert. TSA zagra w Gliwicach!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Legendarny zespół TSA zagra 4 września w Summer Arenie w Gliwicach.

Po niesamowitym koncercie podczas tegorocznej edycji Jarocin Festiwal z okazji 40-lecia działalności artystycznej, TSA ogłosiło, że postanawia wyruszyć w trasę koncertową. Jednak trasa będzie składać się tylko z jednego przystanku – Gliwic.

To jedyny koncert grupy w tym roku pod nazwą „Dream Team 40 Tour”. TSA zagra na Summer Arenie w składzie: Marek Piekarczyk, Andrzej Nowak, Stefan Machel, Paweł Mąciwoda, Zbigniew Kraszewski.

Legenda polskiego heavy metalu

TSA do jeden z trzech najbardziej znanych polskich zespołów heavy metalu. Do trójcy oprócz TSA zaliczane są również grupy Turbo oraz Kat. TSA powstał w 1979 roku w Opolu. Inicjatorem był gitarzysta Andrzej Nowak oraz basista Tomasz Zatwarnicki. Debiut zespołu nastąpił 1981 roku, wraz z singlem „Mass Media/Wpadka”. Pierwszy album studyjny pod nazwą TSA ukazał się w 1983 roku.

Na ten moment fani zespołu czekali ponad 40 lat. W Gliwicach usłyszmy przekrój 40 lat historii kultowej grupy. Od premierowego singla „Mass Media/wpadka z 1981 roku”, „Heavy Metal Świat” (1984), po „Proceder” z 2004.

Bilety trafią do sprzedaży 29 lipca o godzinie 12:00. Będzie je można zakupić na: eventim.pl oraz going.pl.

źródło zdjęcia głównego: pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*