Czas na zwiastun „The Last Duel”

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W sieci możemy zobaczyć pierwszy oficjalny zwiastun filmu „The Last Duel”, opublikowany przez wytwórnię 20th Century Studios.

„The Last Duel” to kolejny film Ridleya Scotta. Reżyser ma już w swoim dorobku takie kinowe hity jak: „Gladiator”, „Exodus: Bogowie i królowie”, „Królestwo niebieskie”. Tym razem akcja rozgrywa się w średniowiecznej Francji, za czasów rządu króla Karola VI Szalonego.

W kilku słowach o „The Last Duel”

W głównych rolach spotkamy Matta Damona, Adama Drivera, Jodie Comer oraz Bena Afflecka. Historia „The Last Duel” opowiada o dwóch mężczyznach, których kiedyś łączyła przyjaźń. Jednak wszystko zmieniło się przez Marguerite de Carrouges, żonę Jeana. Wtedy bohaterowie stają się dla siebie wrogami i zostają zmuszeni do wzięcia udziału w pojedynku życia.

Film oparty jest na wydarzeniach prawdziwych, a scenariusz to adaptacja książki Erica Jagera „The Last Duel: A True Story of Trial by Combat in Medieval France”.

Reżyser Ridley Scott, który był już czterokrotnie nominowany do Oscara, specjalizuje się w dwóch gatunkach filmowych: science-fiction oraz historycznych.

Film swoją kinową premierę będzie miał 15 października 2021 roku.

źródło zdjęcia głównego: pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*