Biznesowe upominki – pomysły

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Szukasz pomysłów na prezenty biznesowe? Przeczytaj, jak się wyróżnić na rynku i zachwycić swoich kontrahentów.

Wręczanie drobnych upominków wiernym klientom i inwestorom, a także świętowanie sukcesów firmy z ich pomocą to dobry sposób na podtrzymanie więzi oraz ocieplenie wizerunku przedsiębiorstwa. Prezenty firmowe można także wręczać pracownikom z okazji świąt czy jako dodatek do nagrody za wysokie wyniki. Odpowiednio dobrany upominek sprawi, że kontrahent będzie cieplej wspominał współpracę z Twoją firmą, co w dłuższej perspektywie zwiększy jej rozpoznawalność na rynku.

Tematyczny kosz prezentowy

Prezent biznesowy nie musi sprowadzać się jedynie do koszulek i długopisów z logo firmy. Warto być oryginalnym i stworzyć unikatowe kosze prezentowe, które odpowiadają preferencjom kontrahenta albo są skupione wokół jednego motywu. Ciekawe połączenie stanowi na przykład zestaw upominkowy składający się z bazy do przygotowania lemoniady, prażonych ziaren kakaowca, angielskiej herbaty oraz syropu imbirowego. W koszu można umieścić także miód z regionalnej pasieki, wykwintny likier, orzechy i owoce w czekoladzie czy kwiaty. Jeśli szukasz inspiracji i gotowych koszy zawierających luksusowe marki delikatesowe, sprawdź koniecznie propozycje pod adresem: https://sklep.nobilia.pl/kosze-na-urodziny-i-imieniny/.

Pastylki i drażetki 

Przy pomocy słodyczy reklamowych można promować firmę w zabawny i efektowny sposób. Zwłaszcza cukierki zapakowane w blistrze niczym leki czy drażetki umieszczone w opakowaniach o ciekawym kształcie mogą sprawić, że logo firmy zapadnie klientowi w pamięci i po czasie stanie się bardziej rozpoznawalne. Na stronie: https://slodkie.com/katalog/slodycze-reklamowe/pastylki-mietowe-z-logo/ znajdziesz również plastikowe karty kredytowe i zawieszki do samochodu z miętowymi pastylkami, po które wiele osób sięgnie z przyjemnością, aby odświeżyć oddech przed biznesowym spotkaniem. 

Prezent do gabinetu

Prezentem korporacyjnym mogą być także eleganckie, skórzane organizery na dokumenty, obrazy w drewnianych ramach, eleganckie rzeźby na marmurowej podstawie czy przyciski do papieru o ciekawej formie. Warto inwestować w produkty robione ręcznie, które będą jedyne w swoim rodzaju. W tym celu dobrze jest sprawdzić ofertę sklepu z designerskimi ozdobami second hand oraz przeglądać prace młodych polskich artystów. 

Zdjęcie główne: unsplash.com/Wedding Dreamz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*