Wielkie odliczanie do Pol’and’Rock Festivalu!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Już na dniach, a dokładnie 29 lipca rozpocznie się muzyczny festiwal, na który co roku przybywają tysiące osób.

Pol’and’Rock to festiwal co roku organizowany na przełomie lipca i sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. W czasie jego trwania na 5 scenach występuje kilkadziesiąt zespołów z Polski i ze świata. Pierwszy festiwal odbył się w 1995 roku w Czymanowie nad jeziorem Żarnowieckim, a jego organizatorem od lat jest Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

A zagrali już…

Do tej pory zagrali między innymi: Dżem, Coma, Gentelman, Die Toten Hosen, Shaggy, The Prodigy, Sabaton, T. Love, Farben Lehre, Lao Che, Papa Roach, Twinkle Brothers, Zion Train i wiele, wiele innych.

źródło: pexels.com

Impreza potrwa do 31 lipca na ogrodzonym terenie o powierzchni 75ha, gdzie znaleźć będzie można sceny, pola namiotowe, strefę gastronomiczną oraz przestrzeń partnerów festiwalu. W tym roku na 5 scenach muzycznycg zobaczymy: Kasię Kowalską, Raz Dwa Trzy, Cheap Tobbaco, Dubioza Kolektiv, Kosmodrom – w sumie blisko 30 wykonawców.

Akademia Sztuk Przepięknych – miejsce niezwykłych spotkań

To miejsce ważnych spotkań i rozmów, gdzie można posłuchać co mają do powiedzenia zaproszeni goście, np. Olga Tokarczuk, Wojciech Smarzowski, Monika Olejnik, Piotr Pustelnik, Zbigniew Zamachowski. Kogo w tym roku będziemy mogli spotkać w strefie rozmów niezwykłych?

źródło zdjęcia głównego: pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*