Dobra wiadomość dla fanów zespołu OneRepublic!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Po przerwie w trasach koncertowych, spowodowanych przez pandemię, kultura powoli budzi się do życia. Wiele zagranicznych gwiazd muzycznych potwierdziło swoje koncerty w 2022 roku w Polsce, w tym również OneRepublic.

Już 9 maja 2022 w Warszawie, w COS Torwar wystąpi OneRepublic, znany z takich hitów jak „Run”, „All The Right Moves”, „Counting Stars”, czy „Love Runs Out”. OneRepublic to amerykański zespół pop-rockowy założony w 2002 roku, cieszący się dużą popularnością. W skład zespołu wchodzi 6 mężczyzn, w tym Ryan Tedder – wokalista, jednocześnie grający na gitarze akustycznej, rytmicznej i basowej, keyboardzie i fortepianie.

źródło zdjęcia: pexels.com

4 koncert w Polsce

Zespół już 3 razy zagrał w Polsce. 23 kwietnia 2010 wystąpił na BGŻ Arena w Pruszkowie, na imprezie Eska Music Awards, 27 kwietnia 2011 w Warszawie oraz 2 listopada 2014 roku w Hali Torwar w Warszawie, w ramach koncertu „Native Summer Tour”.

Tym razem zagości w Polsce 9 maja 2022 roku, w ramach trasy koncertowej „Live in Concert”. To już 5 trasa koncertowa zespołu. Początkowo koncert zaplanowany był na 27 października tego roku, jednak z racji pandemii i ograniczeń z nią związanych, występ został przełożony na kolejny rok.

Zespół pracuje nad nową płytą. 5 maja tego roku został wydany singiel „Run”, zapowiadający 5 album grupy.

Bilety na koncert OneRepublic zamówisz tutaj.

źródło zdjęcia głównego: pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*