Trailer „Dom Gucci” już w sieci!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Właśnie ukazał się zwiastun filmu „House of Gucci”. To najnowsza produkcja Ridleya Scotta, która może okazać się wielkim hitem.

„Dom Gucci” wyreżyserowany został na podstawie inspiracji prawdziwą historią rodzinnego imperium, które stoi za włoskim domem mody – Gucci. W filmie zagrają Lady Gaga, Jared Leto, Adam Driver.

MGM i United Atrists pokazali światu zwiastun oczekiwanego z wielką niecierpliwością filmu „House od Gucci”. Trailer można obejrzeć również w mediach społecznościowych Lady Gagi.

Zwiastun został pozytywnie odebrany przez widzów. W szczególności zachwycają kostiumy, stylizacje aktorów oraz scenografia, a klimat filmu przenosi nas do lat 80 poprzedniego wieku.

W kilku słowach…

Główną rolę Adam Driver jako Maurizio Gucci – syn znanego projektanta mody. Odziedziczył on większość udziałów w firmie Gucci. Jednak nie zadowala to Maurizio. Zaczyna sądową walkę ze swoim wujem o całościową kontrolę nad firmą. Wygrywa ją, lecz to nie koniec historii. Patrizia Reggiani (Lady Gaga) jest żoną spadkobiercy i zleca jego zabicie.

„Dom Gucci” w polskich kinach pojawi się jeszcze tej jesieni.

źródło zdjęcia głównego: pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*