Męskie Granie 2020 już 4 grudnia!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W pierwszy piątek grudnia na światło dzienne wyjdzie kolejna – już 11. – edycja Męskiego Grania. W składzie pojawili się m.in. Daria Zawiałow, Król i Igo.

Cykl koncertów to swego rodzaju fenomen na polskiej scenie muzycznej. Wbrew nazwie, dobór artystów wcale nie jest podyktowany kryterium płciowym. Co roku grono fanów czeka na nowe aranżacje znanych publice utworów oraz nowe kawałki, stworzone na potrzeby projektu. I co roku, dzięki tej inicjatywie, możemy odetchnąć, że polski rynek muzyczny jeszcze nie powiedział swojego ostatniego słowa.

Co nowego?

Artyści zaśpiewali piosenki m.in. Maanamu, Andrzeja Zauchy, Hey czy Püdelsów. Oczywiście, nie zabrakło też nowych kompozycji. Album promuje singiel „Świt”.

Ponadto na albumie znajdzie się zapis sierpniowego koncertu Męskiego Grania, który – przez wzgląd na pandemiczne obostrzenia – odbył się bez publiki (jego transmisję można było jednak oglądać w Internecie na żywo). Dzięki temu zobaczyć będzie można m.in. fenomenalny występ Kasi Nosowskiej.

Płytę będzie można kupić w trzech wersjach: CD, LP (w trzech kolorach) oraz limitowanej kasety magnetofonowej dla prawdziwych kolekcjonerów. Wygląda na to, że nadchodzące edycje Męskiego Grania zyskały właśnie sporą konkurencję.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*