Lato na Pradze 2022! Wiemy trochę więcej

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Przygotowania do kolejnej edycji miejskiego festiwalu Lato na Pradze idą pełną parą. Grafik wydarzeń zaplanowanych na lipiec i sierpień 2022 zapełnia się największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Na co warto czekać?

Wakacyjne miesiące na warszawskiej Pradze zapowiadają się koncertowo! To dobra informacja nie tylko dla fanów muzyki na żywo, ale i dla wszystkich złaknionych wyjścia z domu. O ile wirus nie pokrzyżuje organizatorom planów, czeka nas kilkadziesiąt różnorodnych koncertów!

Lato na Pradze ma być wydarzeniem bezpiecznym. Organizatorzy zapewniają, że dołożą wszelkich starań, aby spełnione zostały wszystkie potencjalne wymogi sanitarne. Impreza ma mieć charakter festiwalowy. Praga Centrum stanie się pełnoprawnym miasteczkiem festiwalowym z foodtrackami, barami i strefą relaksu.

Przede wszystkim jednak muzyka! Lista artystów nie jest zamknięta. Na ten moment organizatorzy potwierdzają, że podczas Lata na Pradze wystąpią m.in. Kayah, Clock Machine, Beata Kozidrak, Julia Pośnik i wielu więcej. Bilety na wszystkie wydarzenia dostępne są m.in na www.pragacentrum.pl oraz www.eventim.pl.

Zdj. główne: Aditya Chinchure/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*