Blanka Lipińska wraca na plan filmowy! Wznowione prace nad ekranizacją

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Sequele „365 dni”, czyli „Ten dzień” i „Kolejne 365 dni” zostaną zekranizowane. Za produkcję kolejnych części odpowiedzialny jest Netflix!

Pomimo wielu niepochlebnych opinii, słabych recenzji krytyków, a nawet Złotej Maliny w kategorii „najgorszy scenariusz” dla pierwszej części zekranizowanej powieści, „365 dni” doczeka się kontynuacji. Zdjęcia już trwają, jednak tym razem za produkcję filmów zabrał się Netflix.

Lipińska i Netflix Original

Netflix zdecydował się na wyprodukowanie drugiej i trzeciej części opowieści o burzliwym romansie Laury (Anna Maria Sieklucka) i Massimo (Michele Morrone). Zdjęcia do filmu realizowane są w Polsce i we Włoszech. Do obsady dołączył Simone Susinn, który wcieli się w rolę kolejnego macho, który wywróci życie Laury do góry nogami. Kim jest tajemniczy Nacho? O tym przekonamy się niebawem z ekranizacji. Niecierpliwi mogą sięgnąć do książek autorstwa Blanki Lipińskiej. 

Data filmowej premiery nie jest jeszcze znana. Jeżeli pandemia COVID-19 nie pokrzyżuje planów, to fani erotycznej historii będą mogli zobaczyć jej dalszy ciąg może już w 2022 roku.

Zdjęcie główne: John-Mark Smith/pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*