WitcherCon 2021 – znamy program i termin wydarzenia!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

9 lipca, w formie online, odbędzie się wydarzenie pod wspólnym patronatem CD Projekt Red oraz Netflixa. Event będzie szczególną gratką dla fanów sagi Andrzeja Sapkowskiego. Czego mogą się spodziewać?

W ramach wydarzenia odbędą się panele dyskusyjne, podczas których uczestnicy dowiedzą się ciekawostek o serialu „Wiedźmin” oraz anime „Wiedźmin: Zmora Wilka”, a także uzyskają dostęp do zakulisowych materiałów making of.

Dyskusja z fanami

W panelach udział wezmą m.in. Lauren Schmidt Hissrich (producentka serialu), Anya Chalotra (odtwórczyni roli Yennefer) czy Paul Bullion (odtwórca roli Lamberta), którzy odpowiedzą na pytania zadane przez użytkowników sieci. Część dyskusji zostanie poświęcona również trylogii gier opartych o „Wiedźmina”.

Wisienką na torcie będzie jednak spotkanie z Henrym Cavillem, czyli Geraltem z Rivii. Opowie on o swoim stosunku do fantasy i całego wiedźminowego imperium.

WitcherCon program

Cały WitcherCon podzielony zostanie na dwie transmisje (do wyboru: na Twitchu lub YouTubie). Pierwsza transmisja rozpocznie się 9 lipca o 19:00, druga – kolejnego dnia o 03:00 w nocy. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie eventu.

Zdjęcie główne artykułu: fot. NurPhoto / Contributor / NurPhoto / Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*