Valve VR – poznaj 3 gry, które musisz wypróbować!

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Zaskakuje innowacyjnością i nowym spojrzeniem na technologię VR – Valve VR podbija wirtualną rzeczywistość, wykorzystując autorski system śledzenia, oparty na skanowaniu laserowym. Produkt jest konkurencyjny, a dzięki możliwości wynajmu – łatwo dostępny.

Szczegóły headsetu. Co wyróżnia Valve VR?

Innowacyjne gogle Valve VR to aż dwa wyświetlacze LCD (po jednym dla każdego oka) o rozdzielczości 1440 x 1600, ponadprzeciętna częstotliwość odświeżania (w Valve VR pracuje w trybach 80 Hz, 90 Hz i 120 Hz  trybie eksperymentalnym aż 140 Hz!) i rekordowe pole widzenia (aż 160 stopni szerokości i 115 stopni wysokości). Doskonała specyfikacja wyprzedza konkurencję, jednocześnie pozwalając graczom na pełną swobodę ruchów. Valve VR umożliwia na rozglądanie się również za pomocą ruchu oczu, a system śledzenia Lighthouse – wyznaczanie przestrzeni w pełni kontrolującej Twoje ruchy i ruchy graczy, znajdujących się w strefie kontrolnej.

Zanim kupisz, przetestuj. Sprawdź gry na Valve VR

Valve VR to wydatek, który może nadwyrężyć budżet – tym bardziej,  że ceny pakietów najczęściej sięgają kilku tysięcy złotych. Chociaż wyjątkowa przewaga nad konkurencją skłania do zakupu, sprzęt warto przetestować, korzystając z możliwości wynajmu Valve VR w Plenti. Możliwości Valve VR zweryfikujesz, wchodząc w wirtualny świat. 

1. Barbaria – wirtualna rzeczywistość, w której rywalizujesz o tytuł najpotężniejszego!

Wejdź w  wirtualny świat rywalizacji, atakuj pozostałych graczy i buduj silną obronę. W Barbarii możesz być prawdziwym przywódcą – wyposaż zatem swoją drużynę i rywalizuj o tytuł najpotężniejszego. Dzięki Valve VR możesz wejść w rolę – używać pięści, toporów i płonących strzał, jednocześnie skutecznie odpierając atak w Twoją stronę. 

2. Manny Boxing VR – gra, w której wejdziesz na wirtualny ring

Poczuj emocje, które dominują na ringu! Manny Boxing VR to gra, dzięki której Valve VR wprowadzi Cię w świat realistycznych walk bokserskich, pozwalając eksperymentować w walce. Różne tryby starć, trening z rękawicami, stosunkowo lekkie wprowadzenie i ćwiczenia w uderzaniu to dowód na to, że na ringu odnajdzie się każdy.

3. Vox Machinae – gra, w której staniesz się członkiem jednostki bezpieczeństwa

Tym razem Valve VR zabierze Cię do świata, w którym to Ty czuwasz nad pokojem. Czeka Cię udział w prawdziwej misji – tym bardziej że bezpieczeństwo Twojej jednostki jest zagrożone. Razem z drużyną musisz pokonać wroga!

Fot.: materiał prasowy Klienta

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*