Prenumerata gazet i czasopism. Po co i dla kogo?

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Coraz więcej osób prenumeruje gazety i czasopisma. Zastanawiasz się, czy warto skorzystać z takiego rozwiązania? 

Jeśli chcesz dostawać punktualnie ulubione magazyny, taka opcja z pewnością przypadnie Ci do gustu. Nie musisz nawet wychodzić z domu, by przeczytać czasopismo. Nie martwisz się też, że w sklepach zabraknie najnowszego numeru. Decydując się na prenumeratę, zaoszczędzisz sporo czasu, pieniędzy i nerwów. Wiele tytułów prasowych proponuje specjalne ceny dla prenumeratorów.

Atrakcyjne promocje

Tradycyjne wydania często wzbogacane są materiałami, których nie znajdziesz w kioskach. Jako prenumerator zyskujesz dostęp do ekskluzywnych artykułów, wywiadów, reportaży i felietonów. Dodatkowo możesz zdobyć cenne informacje na temat konkursów, upominków, czy kolekcji. Niektóre gazety dla kobiet proponują atrakcyjne zniżki na książki i płyty. Niejednokrotnie do magazynów dołączany jest upominek. Co ważne, możesz wybrać sposób dostawy gazety lub czasopisma. Jeżeli cenisz sobie wygodę, takie rozwiązanie na pewno Ci się spodoba.

Dlaczego warto zdecydować się na prenumeratę?

Rano spieszyłeś się do pracy i nie miałeś czasu kupić ulubionej gazety? Kiedy wracałeś do domu i wstąpiłeś do sklepu, okazało się, że już jej nie ma? Starałeś się kupić magazyn z atrakcyjnym dodatkiem, ale ktoś Cię ubiegł?

Jeśli masz już dość takich sytuacji, zdecyduj się na prenumeratę ulubionej prasy. Usiądź spokojnie i zastanów się, na których tytułach najbardziej Ci zależy. Jeżeli już sporządziłeś listę, zajrzyj na stronę  www.prenumerata.ruch.com.pl. Zaznacz ulubione tytuły, a następnie wybierz czas prenumeraty i sposób dostawy. Masz do wyboru kilka opcji. Możesz skorzystać z bezpłatnej dostawy do najbliższego kiosku Ruchu lub zamówić odpłatną dostawę bezpośrednio do domu.

Prowadzisz intensywny tryb życia? Masz napięty grafik? W takim razie prenumerata online będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. 

Odzyskaj spokój ducha

Do najnowszego numeru został dołączony świetny dodatek? Nie ma go już w najbliższym kiosku? Zamiast biegać nerwowo po sklepach, skorzystaj z prenumeraty. Dzięki niej unikniesz niepotrzebnej frustracji. Prenumerując gazetę lub czasopismo, masz pewność, że zawsze dostaniesz je na czas. Zrelaksuj się po ciężkim dniu, czytając ulubioną lekturę. Istnieje wiele powodów, dla których warto skorzystać z takiego rozwiązania. Do najważniejszych zaliczamy oszczędność czasu i niesłychaną wygodę. Prenumerata z pewnością należy do rozwiązań, które ułatwiają codzienne życie.

Jakie korzyści płyną z prenumeraty elektronicznej?

Coraz więcej gazet i czasopism dostępnych jest w formie online. Możesz je czytać na smartfonie, tablecie lub laptopie w dowolnym miejscu i czasie. Jeśli często podróżujesz, takie rozwiązanie na pewno Ci się spodoba. Decydując się na prenumeratę elektroniczną, masz pewność, że otrzymasz wszystkie numery wybranego tytułu w stałej cenie. Dodatkowo, możesz skorzystać z atrakcyjnych rabatów i konkursów przygotowanych specjalnie dla prenumeratorów.

Pamiętaj, że możesz dostosować każdy fragment internetowego wydania do swoich potrzeb. Swobodnie zmieniaj rozmiar i wygląd tekstu lub grafiki, by ułatwić sobie czytanie. Jeśli chcesz, możesz łatwo podzielić się artykułem ze znajomym lub członkiem rodziny. Wystarczy, że skopiujesz dany tekst i wyślesz go mailem, na Messengerze lub WhatsApp. Jeśli często czytasz książki, gazety i czasopisma online, zastanów się nad zakupem czytnika e-booków. Dzięki niemu możesz wygodnie czytać pliki PDF w każdej sytuacji. Gwarantujemy, że taka inwestycja szybko się zwróci.

Zastanawiasz się, dlaczego zamówić e-wydanie? Jeśli często podróżujesz, nie musisz się martwić, że zostawisz lekturę w domu. W każdej chwili będziesz ją mieć pod ręką. Dodatkowo czasopisma elektroniczne znajdują się w atrakcyjnej cenie, dzięki czemu nie nadszarpną Twojej kiesy.

Zaprenumerowanie ulubionego tytułu jest łatwe i szybkie. Ściągnij za darmo aplikację e-kiosk. Wybierz interesujące Cię tytuły i opłać zamówienie. Dostaniesz wtedy kod aktywacyjny. Wpisz go w odpowiednim polu, aby uzyskać dostęp do zakupionych tytułów.

Zdj. główne: Charisse Kenion/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*