„Powrót z Bambuko”. Jak przyjęła się druga książka Nosowskiej?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Zabawny styl felietonów i esejów Katarzyny Nosowskiej znów został doceniony przez czytelników. Powrót z Bambuko pojawił się na czele listy najlepiej sprzedających się tytułów zeszłej jesieni i nie spadł ze szczytu również w grudniu.

Sukces felietonów Nosowskiej

Polska piosenkarka i autorka tekstów, znana z zespołu Hey, zasłynęła powieścią „A ja żem jej powiedziała…”, która trafiła na listę bestsellerów Empiku. Tym razem sukces jest jeszcze większy, bo „Powrót z Bambuko” od kilku miesięcy utrzymuje się na wysokiej pozycji wśród sprzedawanych w Polsce książek. 

O czym jest książka?

Nowe dzieło Nosowskiej stanowi zbiór jej myśli, refleksji i spostrzeżeń na bieżące, ale istotne tematy. Nie stawia przy tym siebie w roli recenzentki rzeczywistości, tylko zaprasza czytelnika do swojego świata. Autorka dzieli się niektórymi szczegółami ze swojego życia – w książce powraca m.in. temat dzieciństwa piosenkarki. Wszystko ze sporą dozą inteligentnego humoru, do którego Nosowska zdążyła już nas przyzwyczaić. To dobra pozycja na początek roku i recepta na zdystansowanie się od rzeczywistości.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*