Męskie Granie wraca. Poznaj hymn tegorocznej edycji

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Męskie Granie to ogólnopolska trasa koncertowa, której pomysłodawcą jest marka Żywiec. W tym roku czeka nas już 10. edycja. W ostatnich dniach premierę miał oficjalny hymn tegorocznej trasy.

Po rocznej przerwie trasa koncertowa Żywiec Męskie Granie powraca. Jednak ze względu na wciąż panujące ograniczenia pandemiczne, koncerty odbędą się w czterech miastach, w piątki oraz w soboty.

Podczas narodowej kwarantanny marka Żywiec zmuszona była odwołać zaplanowaną na 2020 rok trasę koncertową. Jako alternatywę zorganizowano sześć koncertów z cyklu Męskie Granie w Domu. Artyści wirtualnie zaprosili do udziału w koncertach fanów, dla których specjalnie zagrali.

Męskie Granie to projekt muzyczny, który od cieszy się sporym zainteresowaniem wśród społeczeństwa. Udział w nim wzięło już wielu polskich znanych artystów – w tym Kasia Nosowska, O.S.T.R, Kortez, Dawid Podsiadło, Maciej Maleńczuk, czy na przykład Krzysztof Zalewski. 30 czerwca mogliśmy usłyszeć premierę tegorocznego hymnu trasy koncertowej.

W premierowym klipie udział wzięli Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow, a także Vito Bambino. Po publikacji utworu na kanale YT zaczęły spływać liczne pozytywne komentarze.

źródło zdjęcia głównego: pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*