O portalu

Portal pełen kultury i otwartości. Przynosimy Ci nowinki ze świata muzyki, literatury i filmu. Wiemy, co dzieje się na szklanym ekranie, półkach księgarni i w rozgłośniach radiowych. Nie boimy się też mniej typowych form wyrazu: streetartu, gier komputerowych czy podcastów.

Jesteśmy Adverther i nic, co może cieszyć zmysły, nie jest nam obce!

Zespół

Brygida König

Brygida König

Humanistka ciągle rozwijająca swoje umiejętności pisania. Wolne chwile wypełnia lekturami, zwłaszcza tymi z zakresu rozwoju osobistego. Żyje zgodnie z zasadą slow life. Prywatnie spełniona żona i matka.

Zobacz wpisy autora

Kamil Michaluk

Kamil Michaluk

Redaktor, z wykształcenia historyk i ekonomista. Z uwagą obserwuje kulturę popularną i jej przemiany. Film i muzyka interesują go nie tylko w perspektywie historycznej. Bardzo chętnie ogląda stare horrory. Wśród nich także te polskie – ubolewa, że tak niewiele ich nakręcono.

Zobacz wpisy autora

Karolina Jakubiec

Karolina Jakubiec

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku zarządzanie informacją w nowych mediach. Rosnąca liczba użytkowników na portalu to jej motor napędowy do działania. Rozwijające się media społecznościowe, jakościowy content marketing oraz zagadnienia związane z influencer marketingiem niejednokrotnie spędzają jej sen z powiek. Biografie znanych osobistości oraz kryminały – to lektury, które zawsze znajdą się na jej biurku czy też w torebce.

Zobacz wpisy autora

Klaudia Kostyra

Klaudia Kostyra

Miłośniczka dobrej muzyki, książki i filmu. Na swoim koncie ma kilkanaście recenzji książkowych i sama popełniła kilka opowiadań, które planuje wydać. Zawodowo interesują ją także tłumaczenia audiowizualne i uwielbia wyłapywać błędy w dialogach filmowych. Przepis na idealny wieczór – konsola, dobra gra i słone przekąski.

Zobacz wpisy autora

Martyna Świerc

Martyna Świerc

Miłośniczka wszystkiego co wywiedzione ze słowa. Z pasją pochłania książki i ich recenzje. Od czasu odkrycia potencjału serwisów dystrybuujących filmy, seriale i programy telewizyjne, nieustannie rozszerza wachlarz zainteresowań. Wolne piątkowe wieczory najchętniej spędza nad „Posiadłością szaleństwa”. Mimo to, nie ustaje w poszukiwaniach równie uzależniającej planszówki.

Zobacz wpisy autora