Wisniv na majku, czyli rapujący syn Michała Wiśniewskiego

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Wisniv na majku, czyli rapujący syn Michała Wiśniewskiego

Syn Michała Wiśniewskiego nagrał piosenkę. Czy uniknie porównań do ojca?

Xawier Wiśniewski – w latach ogromnej popularności zespołu Ich Troje był chyba najsłynniejszym dzieckiem w Polsce (głównie za sprawą reality show, „Jestem jaki jestem”, który zdradzał kulisy codziennego życia Michała i Marty Wiśniewskich). Od tamtej pory minęło jednak ponad 15 lat, a młody chłopak zaczyna iść w muzyczne ślady swoich rodziców.

Na dniach w sieci pojawił się rapowy kawałek Xawiera, „Prąd”. Jak widać, popowo-rockowe korzenie nie muszą być wcale dziedziczne. Chłopak posługuje się pseudonimem „Wisniv”. W masteringu piosenki brał udział Sir Michu, za muzykę odpowiada Łukasz Pękacki, ale to Xawier napisał cały tekst.

Duma rodziców

Pod kawałkiem pojawiło się już sporo komentarzy, w przeważającej mierze pozytywnych. Wśród nich nie mogło zabraknąć także głosu rodziców, którzy postanowili okazać synowi swoje wsparcie i dumę z jego pierwszych kroków w muzycznej branży.

Komentarz Michała Wiśniewskiego
Komentarz Marty Wiśniewskiej

Warto wspomnieć, że to nie pierwsza latorośl Michała Wiśniewskiego, która postanowiła pójść w ślady ojca. Już wcześniej swoją piosenkę wydała młodsza córka wokalisty, Vivienne:

Natomiast starsza, w maju tego roku, dołączyła do drugiej edycji popularnej akcji #hot16challenge. Dziewczyna, podobnie jak teraz brat, wybrała klimaty hiphopowe.

Niedaleko pada jabłko od jabłoni?

Dorota Wanat
Dorota Wanat
ADMINISTRATOR
PROFIL

Inne posty

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *

Ostatnie wpisy

Reklama