Polska gwiazda rocka kończy 70 lat

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Polska gwiazda rocka kończy 70 lat

Marek Piekarczyk, znany z występów w zespole muzyki rockowej TSA skończył 70 lat. Z tej okazji odbył się jubileuszowy koncert artysty.

13 lipca swoje 70 urodziny obchodził Marek Piekarczyk. Z tej okazji w teatrze Groteska w Krakowie odbył się specjalny jubileuszowy koncert artysty.

Marek Piekarczyk to polski wokalista, autor tekstów, a ostatnimi czasy również osobowość telewizyjna. Sławę przyniosły mu występy z rockowym zespołem TSA. W październiku 2009 roku wydał solowy album studyjny zatytułowany „Źródło”. Jej motto – „Kto ma dostęp do źródła, nie czerpie z kałuży” podkreśla powrót do artystycznych korzeni artysty.

Aktualnie znany z programów „Buntownik z wyboru i „Rockandrollowa historia świata”, które usłyszeć można w radio RMF FM.

Podczas wieczornego koncertu z okazji 70 urodzin, Marek Piekarczyk zaśpiewał kultowe piosenki TSA w nowej aranżacji, np. „Wielki cud”, czy „51”, a także piosenki jego autorstwa z wczesnego okresu twórczości i z ostatnich latach.

Jubilat przedstawił również własną interpretację wielkich polskich hitów, które odegrały ważną role w jego życiu, np. „Nie widzę Ciebie w swych marzeniach”.

Marek Piekarczyk wciąż jest bardzo aktywny, o czym możemy przekonać na jego fanpage’u.

źródło zdjęcia głównego: pexels.com

Inne posty

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *

Ostatnie wpisy

Reklama