Męskie Granie wraca. Poznaj hymn tegorocznej edycji

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Męskie Granie wraca. Poznaj hymn tegorocznej edycji

Męskie Granie 2021 już wkrótce! Kilka dni temu premierę miał hymn 10. edycji trasy koncertowej.

Męskie Granie to ogólnopolska trasa koncertowa, której pomysłodawcą jest marka Żywiec. W tym roku czeka nas już 10. edycja. W ostatnich dniach premierę miał oficjalny hymn tegorocznej trasy.

Po rocznej przerwie trasa koncertowa Żywiec Męskie Granie powraca. Jednak ze względu na wciąż panujące ograniczenia pandemiczne, koncerty odbędą się w czterech miastach, w piątki oraz w soboty.

Podczas narodowej kwarantanny marka Żywiec zmuszona była odwołać zaplanowaną na 2020 rok trasę koncertową. Jako alternatywę zorganizowano sześć koncertów z cyklu Męskie Granie w Domu. Artyści wirtualnie zaprosili do udziału w koncertach fanów, dla których specjalnie zagrali.

Męskie Granie to projekt muzyczny, który od cieszy się sporym zainteresowaniem wśród społeczeństwa. Udział w nim wzięło już wielu polskich znanych artystów – w tym Kasia Nosowska, O.S.T.R, Kortez, Dawid Podsiadło, Maciej Maleńczuk, czy na przykład Krzysztof Zalewski. 30 czerwca mogliśmy usłyszeć premierę tegorocznego hymnu trasy koncertowej.

W premierowym klipie udział wzięli Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow, a także Vito Bambino. Po publikacji utworu na kanale YT zaczęły spływać liczne pozytywne komentarze.

źródło zdjęcia głównego: pexels.com

Inne posty

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *